ינון מגל ובן כספית

"אני לא משתמש במילה צורר ואסור להשתמש"

בן כספית התייחס לביקורת שמתח ינון מגל על ההתבטאויות נגד ראש הממשלה נתניהו • ינון: "יש תחושה שאתם רגישים לעצמכם טיפה יותר מאשר לצד השני"


בשעה השנייה התייחס ינון מגל למה שהוא מכנה המיזם להפלת נתניהו: "רבים וטובים כבר היו שם". הוא ביקש להרגיע את המאזינים והבהיר: "את ביבי מחליף רק המשיח. אחרי ביבי יהיה פה טוב כי זה יהיה המשיח, או אני. אוי כמה שאתם תתגעגעו לביבי כשאני אהיה ראש הממשלה".

בנוסף הגיב לטענותיו של כספית בשעה הראשונה של התוכנית: "פה יכולה לקום סערה מדברים שאני אומר, אבל אתה יכול להגיד שאתה מבין למה הייתה אנטישמיות ועוד כל מיני ביטויים כמו 'רודן' או 'צורר' בהפגנות שלכם. כלומר הסטנדרט הכפול הוא בלתי ייאמן. תן לי דוגמה במה ביבי רודן או צורר". הוא סיכם: "יש תחושה שאתם רגישים לעצמכם טיפה יותר מאשר לצד השני".

כספית: "אני לא משתמש במילה צורר, ואסור להשתמש כי זו אסוציאציה של היטלר. רק לסינואר מותר. רודן? ברור שהוא רודן, ואני לא מתכוון להיכנס לזה". כספית הבהיר את דבריו כלפי ינון: "הדיבור שלך בסוף השעה הקודמת יכול להסביר לנו, לא להצדיק, את התהליך הנפשי של הגויים יימח שמם, ששונאים אותנו".

עוד טען כספית כי ביידן הולך להפסיד את הבחירות בגלל האירוע סביב 7 באוקטובר והאופן שבו הוא מתייחס לישראל: "הצעירים שחלקם פרוגרסיבים עוזבים אותו בגלל זה".

08/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris