אודי סגל וענת דוידוב

דוידוב: "יהיו לנו לא מעט רון ארדים"

ענת על עבודת הקודש של לוחמי צה"ל במציאת החטופים ועל הקושי למצוא אותם חיים • אודי על סרטון המילואימניק: "מי שמשתף ונותן לזה יד - שותף לפשע"


אל האולפן שבו אודי סגל וענת דוידוב ופתחו את התוכנית בדברים על ענייני היום. תחילה התייחסה דוידוב לפעילות צה"ל בעזה ולקושי למצוא את החטופים שבשבי חמאס. לדבריה, "שמונה חודשים בתוך הבוץ העזתי, הצפון הנטוש שרחוק מפתרון, הורים של חטופות וחטופים צריכים לעשות את מה שהממשלה לא עושה. הם עושים הרבה יותר למען החזרת החטופים, ולא ברור אחרי כל עבודת הקודש שהלוחמים שלנו עושים, אם ישנם חטופים שלא ימצאו אותם ויהיו לנו לא מעט רון ארדים, אותם חיילים שעושים את עבודת הקודש, ככל הנראה אי אפשר לגלות הכול". 

אודי סגל שם זרקור על הסרטון שרץ ברשת בסוף השבוע ובו נראה מילואמניק שקורא למרד בצבא ותוקף את שר הביטחון גלנט: "השסע הפילוג וההתפרקות החברתית, ככה אי אפשר להכריע, לא מלחמה ולא מערכה. החייל המחופש, האיום המטופש, הסימון של בוגדים בתוך המחנה, גלנט הוא כבר שמאלן על מלא. בסרטון הזה שהופץ במהלך סוף השבוע. האימוץ האוטומטי של מחנה שלם של תומכי נתניהו וההשוואה הילדותית לאיומי הסרבנות מעידה על הרעלה, וקו ישיר עובר בין ההתנהלות הזו לבין החשיפה של דרוקר במקור שמראה על הרמזור של רגב שרת התחבורה ועל האדישות שבה התקבלה החשיפה הזו, שיש פשוט שיטה שבה מתוקצבות רשויות על פי הנאמנות לשרת התחבורה". 

26/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אודי סגל וענת דוידוב
אודי סגל וענת דוידוב  |  צילומים: 103fm
Paris