איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"עוד כישלון והחמצה של ממשלת ישראל"

ענת דוידוב בטור אישי: "עוד ארבע משפחות איבדו את יקיריהן בשבי חמאס" • טענה: "רה"מ בנימין נתניהו הבטיח לעשות הכול. 'הכול', זה ממש לא הכול"


אתמול (ב') התבשרו עוד ארבע משפחות שאיבדו את יקיריהן בשבי חמאס. שלושה חטופים קשישים בני יותר משמונים וחטוף רביעי כבן 50. בני משפחות מצגר ופרי וקופר לא תיארו לעצמם ודאי שכך יסיימו את חייהם. שלושה אנשים שבאו ליישב ולבנות ולשמש חומת מגן אנושית לדרום. גם החטופים עצמם שהגיעו לגבורות לא תיארו שאת הזקנה יסיימו בעליבות כזאת.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הבטיח לעשות הכול. 'הכול' זה ממש לא הכול. אפשר היה להציל אותם. צריך היה להציל אותם. עוד כישלון ועוד החמצה של ממשלת ישראל והעומד בראשה.

חמאס, שיודע להתעלל ולעשות את כל המניפולציות הכי בזויות, הפיץ לפני שבועות רבים סרטון של ארבעת החטופים. זמן קצר אחרי הפצת הסרטון הודיע חמאס שהם נהרגו מהפצצת צה"ל. דובר צה"ל הבטיח אתמול תשובות.

המשפחות ממתינות, גם תושבי הצפון המפונה מחכים לתשובות. הצפון המופגז ללא הפסקה. 4,000 דונם נשרפו שם אתמול כתוצאה מירי טילים. עוד כישלון ועוד החמצה. על מינהלת תקומה לצפון שמעתם? ראשי הישובים עדיין ממתינים לתשובות מהממשלה.

נזק כלכלי מטורף, שלא לדבר על הנפש. מדינה בהמתנה.

04/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


טור אישי עם ענת דוידוב
טור אישי עם ענת דוידוב  |  צילומים: Ingram Images, 103fm
Paris