רון קופמן ואריה אלדד

"רוצים להשאיר שולחן נקי? הם אומרים שהם לא מאמינים בזה"

אריה אלדד עם מה שהרס לו את השבוע: "למה הרמטכ"ל עוד לא מתפטר?" • אופנהיימר: "מה שהרס לך את השבוע עשה לי את השבוע"


אריה אלדד ויריב אופנהיימר פתחו את התוכנית עם חדשות הטראגיות על עוד שני חיילים שנפלו. "אנחנו רגילים לדובר צה"ל התיר... אבל תראה מה זה כשיש שם מוכר", אמר אלדד והתייחס לבנו של הג'ודוקא אורן סמדג'ה. "אתה כאילו מרגיש יותר קרוב למרות שאין שום הבדל מבחינתך". אופנהיימר ציין: "גם הנופל השני הוא בנה של ללי דרעי, פעילה ציבורית מאוד".

אלדד ציין כי בחודשיים האחרונים קורה לא מעט ששומעים על חיילים שנפלו, והם ילדים של אנשי ציבור. אופנהיימר: "חוץ ממגזר אחד, שאי אפשר שלא להזכיר גם את זה".

בהמשך בחר אופנהיימר מה הרס לו את השבוע, וביקש להתייחס לסאגת מינוי אבי כהן סקלי לפרויקטור הצפון, שגם אם יקבל לבסוף את התפקיד היה טעם לפגם בביטולו: "על פי אנשי מקצוע, מדובר במינוי מעולה. נתניהו ברגע האחרון, או אחריו, הודיע על ביטול המינוי. בין היתר בגלל לחץ של אסנת מרק וקטי שטרית", קבע והוסיף: "עוד הוכחה קטנה ולא דרמטית כמו האחרים שמראה לאן אנחנו הולכים, מי מעניין, מי מנהל פה את העניינים ומה מעניין אותו - לא הצפון, לא תושבי הצפון ולא לדאוג להם אלא לדאוג לבייס שלו".

אלדד בחר דווקא את הרמטכ"ל, דובר צה"ל ובכירים נוספים במערכת הביטחון והזכיר: "הם אמרו שפחות או יותר חמאס זה רעיון ואי אפשר לנצח אותו. תהיתי למה הרמטכ"ל עוד לא מתפטר. אמרתי לעצמי שהם רוצים לנצח ואחר כך יתפטרו. רוצים להשאיר שולחן נקי. אז הינה הם אומרים שהם לא מאמינים בזה". הוא ביקש להזכיר שכך עשו עם דאעש, וסיכם: "לא חושב שהם עשו טוב למישהו בהודעות האלו חוץ מאשר לבנות אליבי. וזה רע".

ומה עשה להם טוב? ופנהיימר: "מה שהרס לך את השבוע עשה לי את השבוע. דניאל הגרי שקבע כי אי אפשר לחסל את חמאס".

21/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris