ינון מגל ובן כספית

"צריך להדק את האבטחה סביב נתניהו ומשפחתו"

יעקב פרי, ראש השב"כ לשעבר מזהיר מפני תקיפה אפשרית של ראש הממשלה: "משבר האמון שאנחנו מצויים בתוכו ללא ספק מעלה את רמת האיום"


אריה דרעי ומספר דוברים כתבו מכתב לראש השב"כ ובו מתריעים מפגיעה בראש הממשלה 'צריך למנוע אסון נוסף כמו רצח רבין'. יעקב פרי, ראש השב"כ לשעבר התייחס לדברים: "מבלי להיכנס כרגע לתפקוד נכון או פחות טוב של ראש הממשלה והממשלה, אנחנו בהחלט בתוכה של אווירה שיכולה לייצר מתוכה בודד או בודדים שיחשבו שרצח או חיסול של ראש ממשלה יכול להיטיב עם העם", סיפר פרי, "אני לא הייתי רוצה להתייחס להשוואה, בין ערב הרצחו של רבין ז"ל ובין משבר האמון הקשה שאנחנו חווים, שני המצבים עכשיו שונים, שם ההסתה הייתה על רקע מדיני, ופה היא נוצרת על רקע תסכול זעם כעס בלבול חרדה, מצב בריאותי מאיים וכיוצ"ב, הרקע הוא שונה, אבל התוצאה היא באמת יכולה להיות תוצאה של רצח פוליטי". 

בהמשך הסביר על טבעת האבטחה סביב ראש הממשלה: "אבטחת האישים היא מהודקת מאוד, אבל אנחנו יודעים שרק אבטחה לא יכולה למנוע רצח בצורה מדוייקת. רוצח פוטנציאלי יכול למצוא סדק ולבצע את זממו, אין אבטחה של מאה אחוזים, אין אבטחה הרמטית, ולכן צריך להדק את האבטחה על ראש הממשלה ומשפחתו, זה טוב שאנחנו מודעים לעניין, זה טוב שהעניין מתפרסם וזה טוב שהתקשורת תעסוק בזה". 

20/07/2020

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris