ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"מצבי משתפר - הרופאים פה? פשוט ליגה"

איש הספורט האהוב אריה מליניאק חזר לעמדת המיקרופון ושיתף: "אני נמצא עכשיו בהפוגה, מה אני אגיד? אני יודע שהרבה אנשים שהיו בשוק"


אחרי שהודיע על פסק זמן משידורי הרדיו מסיבות רפואיות, איש הספורט האהוב אריה מליניאק הפתיע את חבריו לפאנל וחזר לעמדת המיקרופון. בפתח התוכנית, סיפר המגיש על מה שעבר עליו בתקופה האחרונה ושיתף בתקווה. 

לדבריו, "לפני חודשיים הלכתי לשיבא כי חשבתי שיש לי דלקת ריאות, הרופא אמר לי ישר שיש לי לוקמיה ושלח אותי מיד למחלקה. עברתי טיפולים, הראשון לא עזר והשני לא ידעתי האם הוא עזר או לא. יום אחד באו ואמרו לי הרופאים משיבא ללכת לבלינסון, כי יש שם מחקר שמתאים בול למוטציה שתקפה אותי. אתם מבינים מה זה אומר לעבור משיבא לבלינסון? זה כמו ששמעון מזרחי שולח אותך להפועל כי יש שם מאמן טוב, אבל האמת היא שהם משתפים פעולה חבל על הזמן ומצבי משתפר. המחקר הזה בכלל נעשה באמריקה ואני עובר בדיקות כל הזמן". 

בהמשך, עוד הסביר אריה כי "אני נמצא כרגע בהפוגה, ואם אפשר לעצור את המחלה ולמצוא תורם מתאים - הולכים לכיוון של השתלת מח עצם. זה הכיוון שאני הולך אליו. אין מילים, מה אני אגיד? אני יודע שהרבה אנשים שהיו בשוק. למרות שאני בן 74, אני הייתי נראה ומתנהג כמו בן 50. הרי הייתי ספורטאי. עם זאת, אתם לא מבינים איזו רמה של טיפולים יש היום, איך מדייקים, איזה רופאים ואיזה אחיות, איזה צוותים, איזה בתי חולים - פשוט ליגה".

עריכה: דוד זבולוני  

07/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אריה מליניאק באולפן
אריה מליניאק באולפן  |  צילום: 103fm
Paris