שיחות לילה
עם אבי כץ

"הדברים נכנסים יותר לפרופורציה, עכשיו יודעים להעריך באמת"

כיצד מערכת היחסים בין בני זוג השתנתה בצל המלחמה? • אלעד קויאטק, יועץ זוגי וחוקר זוגיות ומערכות יחסים, חלק מידיעותיו הרבות בנושא


במהלך חיינו, ובייחוד בתקופה המאתגרת הזו של חוסר ודאות ביטחוני, חלק משמעותי מהתנהלותנו ביום יום נסובה סביב עולם ההיכרויות, הזוגיות והניסיונות להרחיב את הקן. אבי כץ שוחח על כך ב־103fm עם אלעד קויאטק, יועץ זוגי וחוקר זוגיות ומערכות יחסים, אשר חלק מעט מידיעותיו הרבות על מערכות יחסים, מציאת זוגיות, ומה שביניהם.

לדבריו, "צריך לנסות לשבור את השגרה כמה שאפשר. כשחיים במציאות של פחד וחרדה, צריך לצאת מהבית ולהתאוורר קצת. אם אפשר לצאת לנופש קצר, זה הזמן הנכון. בשונה מהרגיל, יש ציפייה שהאישה תגלה קצת סלחנות כלפי הגיבור שחוזר הביתה, כי עכשיו הדברים נכנסים יותר לפרופורציות. עכשיו יודעים להעריך באמת את מה שיש". 

בהמשך, עוד הסביר כי "בסופו של דבר, כולם רוצים לקחת אחריות על הקשר שלהם, כי כולם מבינים שזה מה שנשאר להם.  - המשפחה, הילדים, הבית. אני פוגש הרבה מאוד זוגות שרע להם וסוף סוף הם מחליטים לקום ולעשות מעשה. פונים לייעוץ, לצד ג'. הרבה פעמים זוגות מגיעים לפתרונות לבד, אבל לפעמים הם צריכים מישהו שידובב אותם. לא לעשות טעויות מיותרות, לקבל את העזרה הנכונה - זו הדרך הנכונה". 

28/01/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אלעד קויאטק
אלעד קויאטק  |  צילום: באדיבות המצולם
Paris