על הרדיו

103fm היא אחת מראשונות תחנות הרדיו האזורי שהוקמו בישראל, ומלווה את המאזינים משנת 1995. מאז ועד היום 103fm היא תחנת הרדיו האזורית־ארצית הראשונה והמובילה בישראל.

לוח השידורים שלנו מבוסס על תוכניות אקטואליה מגוונות, תוכניות ייעוץ בנושאים שונים ותוכניות בידור וסאטירה. את התוכניות מובילים מיטב שדרני הרדיו והעיתונאים בישראל, ובהם בן כספית וינון מגל, אודי סגל וענת דוידוב, ניסים משעל, אראל סג"ל, רבקה מיכאלי, ורדה רזיאל ז'קונט, מיכל דליותאיריס קול ועוד רבים אחרים.

סקרי TGI וסקרי הרשות השנייה מכתירים זה שנים את 103fm כתחנת הרדיו האזורי המובילה בישראל עם יותר מ־10 אחוזי האזנה ארציים וכ־20 אחוזים באזור הזיכיון. התוכניות השונות של 103fm זוכות באופן קבוע לחשיפה עצומה ולקהל מאזינים רחב ואיכותי, ותורמות במידה ניכרת לשיח התקשורתי. תוכניות אלו משקפות במידה רבה את המתרחש במציאות הישראלית על גוניה השונים.

103fm היא תחנת הרדיו הראשונה בישראל שפיתחה מערך אינטרנטי משוכלל המנגיש את תכני הרדיו לגולשים באופן מיטבי. מערך הדיגיטל שלנו מעלה את כל התכנים שאנו משדרים אל אתר האינטרנט והאפליקציה שלנו, כך שאתם יכולים להאזין להם מתי שתרצו והיכן שתרצו.

מסגרת השידור הייחודית של 103fm כ"רדיו מדבר" (Talk Radio) המבוססת על תוכניות אקטואליה, ייעוץ ושיחות עם מאזינים, מושתתת על הקשבה ודו־שיח עם המאזינים, והופכת את 103fm לתחנה ייחודית בנוף הרדיו הישראלי. כמו כן, 103fm נושאת מסר של מחויבות לתרומה לקהילה. אנו דואגים לסייע לחברה באופן יומי ועל בסיס קבוע, לתרום ולהתרים אחרים למען רווחתו של האזרח הקטן ולמען הנזקקים והחלשים באוכלוסיה. נושאים אלה אינם נדחקים אל שולי שידורינו, אלא מקבלים מקום מרכזי ובולט בתוכניות הרדיו - הן מפיהם של שדרני התחנה והן מקולות המאזינים המשתתפים בתוכניות השונות.

עוד קטעים

בעלי תפקידים ב־103fm

איתמר דרוקמן

איתמר דרוקמן

מנכ"ל ועורך ראשי
אריק בן דוד

אריק בן דוד

סמנכ"ל טכנולוגיות
יניב מורוזובסקי

יניב מורוזובסקי

סמנכ"ל תוכן ופיתוח
סער פלסנר

סער פלסנר

מפיק ראשי
יואב חנני

יואב חנני

מנהל מחלקת המוזיקה
קרן שפירא

קרן שפירא

מנהלת מחלקת מכירות
מיכל קדוש

מיכל קדוש

אחראית פרויקטים מיוחדים ועורכת פודקאסטים ראשית
אמיתי דואק

אמיתי דואק

עורך אתר ראשי
שירה אטינגר

שירה לביא

עוזרת מנכ"ל