ורדה רזיאל ז'קונט

שלישי ב-21:00

האישה שהמציאה את המושג 'כל האמת בפרצוף' הרבה לפני שהגיע למסך הקטן. משוחררת, חריפה, חדת לשון ויודעת לשאול את כל השאלות הנכונות. אחרי ששנים ארוכות הקדישה את מרצה לייעץ למאזינים, החליטה ורדה לעשות מהפך בתכנית הרדיו שלה ושינתה את פני התכנית לחלוטין. כעת מתמקדת ורדה בשיחות עם מומחים במגוון נושאים. מידי שבוע מקפידה ורדה להזמין לאולפן אישים שסיקרנו אותה במיוחד ויחד איתם היא מעבירה שעה מרתקת בה היא לא מפחדת לשאול את כל השאלות הקשות.

ורדה רזיאל ז'קונט
מאהבה לשנאה
הסופר דן רדלר סיפר על הספר 'חיי גירושים', שמתחיל במערכת יחסים לבבית בין בני הזוג ונגמר בטרגדיה: "ספר חייב להזיז אצל הקורא"
04/06/2024
ורדה רזיאל ז'קונט
שומן זה רק בראש?
לני שמיר שם טוב, נטורופתית בעלת שיטה להרזיה, סיפרה לורדה על ההתמודדות עם ההשמנה: "להוריד במשקל זה קל, היה לי חשוב - תחושת החופש"
21/05/2024
ורדה רזיאל ז'קונט
ספרים מסתובבים
דליה מור, פרופ' למדעי ההתנהגות וסופרת, שיתפה באירועים הגורליים בחייה שהובילו לספריה • וגם: על היחסים המורכבים עם הוריה שהרגישו שוויתרו עליה
07/05/2024
ורדה רזיאל ז'קונט
בגידת הגוף
גילה שטיין, הפסלת והאמנית, שיתפה בהתמודדותה עם מחלת הסרטן בפעם הרביעית • ועל החלטתה לכרות את השדיים אמרה: "זה צורך נפשי שלי"
30/04/2024
ורדה רזיאל ז'קונט
עושות סדר בבלגן
הקומיקסאית עינת צרפתי הסבירה על ספרה 'יהיה בסדר מדריך לבלגניסטיים (ואלה שחושבים שהם לא)' • אז איך מתמודדים?
16/04/2024
ורדה רזיאל ז'קונט
סיפור חיים
הסופרת ד"ר בתיה טמיר סיפרה על הספר 'אלקה', שכתבה בהתבסס על חייה הטרגיים של אימה ניצולת השואה • והיחסים המורכבים בין בני המשפחה
09/04/2024
ורדה רזיאל ז'קונט
בת טובה דיה?
הסופרת שירלי נס־ברלין התארחה אצל ורדה רזיאל ז'קונט ושיתפה בסיפורה המורכב שנכתב על מיטת חוליה של אימה: "הדברים לא יועדו לצאת לאור"
02/04/2024
ורדה רזיאל ז'קונט
זכות אבות
הסופר רועי טל התארח באולפנה של ורדה רזיאל ז'קונט ושיתף על ספרו 'אריאל ואבא אופים חלה': "הרצון להציג לעולם איך אני משלב בין אבהות לעבודה"
26/09/2023
ורדה רזיאל ז'קונט
גורל יהודי הונגריה וסלובקיה היה יכול להיות אחר?
פרופ' רות לנדאו, מחברת הספר 'ההנהגה היהודית בסלובקיה ובהונגריה בתקופת השואה', טענה: "ההנהגה של יהודי שתי המדינות ידעה על הפתרון הסופי"
19/09/2023
ורדה רזיאל ז'קונט
התקווה בת שנות אלפיים
מהי תקווה, ולמה אנחנו נאחזים בה גם בהיעדר סיכוי שמשהו ישתנה? • ורדה רזיאל ז'קונט שוחחה עם ד"ר עודד אדומי־לשם על התקווה הנכספת, ומגבלותיה
12/09/2023
ורדה רזיאל ז'קונט
הטרגדיות הקשות בחייו של זוג נסתר
נטע רז, בתה של הסופרת נילי כרמל-יונתן, סיפרה על החיים בצל הרומן הסוער והסודי של אמה עם המשורר נתן יונתן ז"ל, וההשפעה הגדולה על חייה הבוגרים
05/09/2023
ורדה רזיאל ז'קונט
גיל הזהב, לא מה שחשבתם
הסופרת והמטפלת יעל חביב, סיפרה כיצד חרתה על דגלה את הובלת השיח הרגשי בגיל השלישי: "צריך להגיד את הדברים כפי שהם, גם אם זה קשה"
29/08/2023
ורדה רזיאל ז'קונט
כל בית בצבע
אורית רוזנבוים ומשה פילוסוף, מחברי ספר הילדים 'סיפור משפחתי', התארחו באולפנה של ורדה רזיאל ז'קונט לשיחה על מודלים משפחתיים שונים בשנת 2023
22/08/2023
ורדה רזיאל ז'קונט
שני בתים וגעגוע
נהנים משיריה של אום כולתום? • ורדה רזיאל ז'קונט שוחחה עם יוכי שלח על ספרה 'אל תקרא לי אום כולתום', המחבר בין תלאות ההגירה, המוזיקה, והגעגוע
15/08/2023
ורדה רזיאל ז'קונט
לא סיפור פשוט
חושבים שקשה למצוא אהבה? • נסו לתור אחריה בגיל מבוגר בעודכם מגיעים ממשפחה דתית • טל בדיחי על ספרה 'כמעט טוב מאוד', שניסה לעשות סדר בסבך
08/08/2023
ורדה רזיאל ז'קונט
"הלב של המו"מ זה האינטראקציה האנושית"
עמרי גפן, מומחה למשא ומתן, על אומנות השכנוע: "צריך לייצר אמון, לתת תחושה של מחוברות ומשמעות - המטרה היא לא להביס, אפשר ששני הצדדים ינצחו"
01/08/2023
עוד קטעים

  צרו קשר עם ורדה רזיאל ז'קונט

יש לנו מה להגיד על ורדה רזיאל ז'קונט:

ורדה רזיאל ז'קונט נולדה ב- 1940 בתל אביב ולמדה פסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב (היא גם בוגרת החוגים לספרות עברית ואנגלית באוניברסיטה העברית). ורדה עוסקת שנים רבות במתן ייעוץ פסיכולוגי פרטי. בתחילת דרכה בתקשורת כתבה במשך שנים בירחון 'את', בהמשך התפרסמה בעקבות הטור השבועי בעיתון 'ידיעות אחרונות', אך למרבית פרסומה זכתה בשל תכנית הייעוץ שלה ב-103FM.

ורדה הגישה בעבר מספר תכניות טלוויזיה בשיתוף בן זוגה, הסופר אמנון ז'קונט. היא כתבה חמישה עשר ספרים, בהם רומן אחד ('ימי הפקר', 1989), ספר סיפורים ('אלו חסדים', 1976), פרקי יומן ('על הסף', 1984), רומן מתח משותף עם בן זוגה וספרים הקשורים לפסיכולוגיה.

ורדה היא חובבת מוסיקה מושבעת, הופיעה יחד עם אחיה ולהקתו עם שירי החיפושיות אבל את עיקר מרצה המוסיקלי היא הפנתה למוסיקה קלאסית.